Fico vstal z mŕtvych a rastie. Miliardy pre Slovensko v ohrození?
23:02

Fico vstal z mŕtvych a rastie. Miliardy pre Slovensko v ohrození?

21.06.2021
Strane smer, ale aj Robertovi Ficovi osobne, opäť rastú percentá. Čo je za tým, vysvetlí politológ Pavol Baboš. Dnes je na Slovensku šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová. S premiérom Eduardom Hegerom rokovala aj o pláne obnovy – teda o európskych miliardách, ktoré prídu aj na Slovensko. Medzi podmienkami však sú riešenia klímy. Enivoraktivistka Lucia Szabová upozorňuje, že niektoré podmienky nespĺňame a ak sa to nezlepší, Európska komisia nám môže pozastaviť čerpanie peňazí. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.