Čurilla: Zástancovia tzv.tradičnej rodiny chcú chrániť moje deti tak, že v nich vyvolávajú strach.
37:52

Čurilla: Zástancovia tzv.tradičnej rodiny chcú chrániť moje deti tak, že v nich vyvolávajú strach.

08.04.2021
Zástancovia tzv.tradičnej rodiny - ruka v ruke s fašistami, chcú údajne chrániť moje deti, no chránia ich tak, že v nich vyvolávajú strach a obavy. Je to nehoráznosť, hovorí o hlasovaní za kotlebovský návrh zmeny Ústavy, za ktoré hlasovala takmer tretina parlamentu Marián Čurilla. Jeho rodina a najmä jeho deti totiž patria medzi tie, ktoré tento návrh bezostyšne onálepkoval ako deti vyrastajúce v takzvanom zvrátenom prostredí. Strach, obavy, ale aj hnev či dokonca zvažovanie rozhodnutia opustiť „takéto“ Slovensko a radšej z tejto krajiny emigrovať. To všetko v dúhových rodinách vyvolalo hlasovanie takmer tretiny parlamentu za kotlebovský návrh, ktorý bez akýchkoľvek okolkov onálepkoval rodiny s dvomi mamami či dvomi otcami ako takzvané zvrátené prostredie vážne ohrozujúce deti v nich vyrastajúce. Za tento návrh hlasovala aj poslankyňa OĽaNO Katarína Hatráková, ktorá dokonca otvorene priznala hodnotové prieniky aj s fašistami a tak niet divu, že náš rozhovor vyvolal búrku reakcii tých, ktorých sa tento návrh bytostne dotýka. Tak, ako sa osobne dotýka aj rodiny Mariána Čurillu, ktorý spolu so svojim partnerom vychovávajú v zdieľanej starostlivosti s ich mamami dve deti. Viac už v dnešných Aktualitách nahlas. Ešte predtým sa však podrobnejšie pozrieme na majetkové priznania politikov a to, ako by sa mohli a najmä – mali, zmeniť. Je tu totiž opäť sezóna majetkových priznaní politikov, z tých aktuálnych sa však prakticky vôbec nič podstatné nedozvieme. Súčasná podoba týchto dokumentov by ale mala skončiť, v útrobách vládnej koalície sa rodí doslova bič na majetky verejných funkcionárov a ten bič by sa mal volať Úrad na ochranu verejného záujmu. Moderuje: Braňo Dobšinský          

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.