Ficov útok na Korčoka bol primitívny, nízky a humusný, tvrdí exdiplomat Káčer

23.04.2020
Vláda sa chystá bojovať z hybridnými hrozbami i dezinformáciami, v hre môže byť dokonca aj použitie prostriedkov trestného práva. Máme sa obávať ohrozenia slobody slova? Na čele rezortu diplomacie máme skvelého ministra, útok predsedu SMERU na Ivana Korčoka bol primitívny, nízky a nehodný bývalého premiéra,  odkázal Ficovi exdiplomat Rastislav Káčer.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK