Krištúfková a Kollár majú problém - obviňujú ich z plagiátorstva. Tour de východ pokračuje

23.06.2020
Poslankyňa Sme rodina Petra Krištúfková musí po výlete na Kočnerovej jachte najnovšie vysvetľovať svoju bakalársku prácu. Podľa bývalého poslanca Miroslava Beblavého je bakalárska práca Petry Krištúfkovej  z velkej casti skopírovaná a tvrdí, že poslankyňa je horšia plagiátorka ako expredseda parlamentu Andrej Danko. V podcaste budete počuť aj stanovisko Petry Krištúfkovej. Poslankyňa však nie je jediná z hnutia, ktorá musí vysvetľovať svoju vysokoškolskú prácu. Najnovšie aj predseda hnutia a parlamentu Boris Kollár mal mať v diplomovej práci skopírované časti. Budete počuť Tibora haba z redakcie Aktuality.sk. Detaily Kollárovej práce priblížil aj predseda mimoparlamentnej strany Spolu Juraj Hipľ - poukázal na to, že opät máme predsedu parlamentu, ktorý musí vysvetľovať vysokoškolskú prácu. Pred novinárov poobede predstúpil aj samotný Boris Kollár - a obhajoval pred nimi svoju prácu. Aj dnes pokračujeme v našom podcastovom seriáli Tour de východ - o dovolenke na východnom Slovensku. Nahrával Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK