Vláde zúfalo chýbajú zdravotníci. Zlé vzťahy Kočnera a Zoroslava Kollára?
21:23

Vláde zúfalo chýbajú zdravotníci. Zlé vzťahy Kočnera a Zoroslava Kollára?

29.10.2020
Napriek tomu že celoplošné testovanie začína už v sobotu ešte stále nemáme dostatok zdravotníkov. Koľko ich chýba a čo v prípade, ak ich nebude dostatok? Budete počuť ministra obrany Jara Naďa. Podnikanie s Norbertom Bödörom a zlé vzťahy s Marianom Kočnerom? S investigatívnym novinárom redakcie Aktuality.sk Martinom Turčekom sme sa rozprávali o tom, kto je Zoroslav Kollár, ktorého včera zadržala NAKA. Na špeciálnej prokuratúre dnes vypovedá bývalý topfunkcionár NAKA Bernard Slobodník. Budete počuť Daniela Lipšica, ktorý dnes so Slobodníkom prišiel na špeciálnu prokuratúru. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.