Blahu by Pellegrini nechcel. Mali by Rómovia dôvod na rasové protesty?

17.06.2020
Roberta Fica opúšťa 11 poslancov, vrátane šiestich ľudí z prvej desiatky kandidátky Smeru. Peter Pellegrini naznačuje, že do svojej novej strany chce aj ďalších – no sú aj takí, ktorých nechce. Expremiér dnes prezradil viac o novej strane. Budete počuť aj ľudí, ktorí odchádzajú s ním. Je medzi nimi aj Erik Tomáš, doteraz verný Robertovi Ficovi a Robertovi Kaliňákovi. Cez víkend sa prvý protest Black Lives Matter uskutočnil aj na Slovensku. Nemá ale Slovensko svoju vlastnú systematicky diskriminovanú menšinu? A prečo proti tomu slovenskí Rómovia neprotestujú? Budete počuť bývalého rómskeho splnomocnenca, Ábela Ravazsa zo strany Most-Híd. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK