Záhadná zmluva o vakcínách Sputnik V? Budú nové opatrenia
24:11

Záhadná zmluva o vakcínách Sputnik V? Budú nové opatrenia

13.04.2021
Od pondelka môžeme čakať uvoľnenie opatrení. V podcaste budete počuť čo všetko sa mení. Čaká nás možno aj zmenu covid automat a testovania - ako presne budú zmeny vyzerať? V podcaste o všetkom hovorí epidemiologička z konzília odborníkov Zuzana Krištúfková. Tajnosti okolo zmluvy Sputnik V? Expremiér a minister financií Igor Matovič svoju cestu do Maďarska dnes nevysvetlil. Stručné vyjadrenie mal aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.  Sú však tajnosti okolo zmluvy o dodávke vakcín Sputnikv V oprávnené? Kedy môže byť utajená? Ako máme rozumieť tomu, že doteraz zmluvu nikto nevidel? V podcaste na všetko odpovedá právnik z Transparency International Slovensko Ján Ivančík. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.