Ochráni nás vakcinácia pred treťou vlnou pandémie?
30:20

Ochráni nás vakcinácia pred treťou vlnou pandémie?

13.05.2021
Nie či, ale kedy a v akej sile? V tejto polohe sa aktuálne hovorí o tretej vlne pandémie nového koronavírusu. Vláda prichádza s novým covid automatom, rovnako s postupným uvoľňovaním opatrení, zabezpečuje stále viac vakcín, dáva možnosť voľby medzi nimi, na druhej strane je však zástup tých, ktorí majú s očkovaním problém. A k tomu už tu máme aj nebezpečnejší variant indickej mutácie. Aké sú teda vyhliadky Slovenska? Budete počuť zdravotníckeho analytika Martina S

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.