Ako sa nás dotkne núdzový stav? Matovič zmierňuje opatrenia po kritike na internete
19:20

Ako sa nás dotkne núdzový stav? Matovič zmierňuje opatrenia po kritike na internete

30.09.2020
Vláda schválila vyhlásenie núdzového stavu -  zisťovali sme, ako sa nás to dotkne v praxi. Budete počuť ministra vnútra Romana Mikulca a premiéra Igora Matoviča.  No a ako sa dotkne núdzový stav zdravotníctva? Odpovie minister zdravotníctva Marek Krajčí.  Úradu verejného zdravotníctva sme sa tiež pýtali na detaily opatrení, ktoré budú platiť od zajtra. Budete počuť aj premiéra Igora Matoviča k zmenám, ktoré dnes predstavil. Ľudovít Makó exšéf Kriminálneho úradu finančnej správy, je obvinený, že roky napomáhal zločineckej skupine takáčovcov. O tom dnes píšu Aktuality.sk. Hovorí sa o spolupráci s čiernym výjazdom mafiánskej strážnej služby o podivnom vypočúvaní skladníkov či o násilnom presviedčaní ženy z firmy, aby uznala veľký dlh. Makóovi sa tiež pripisuje vynášanie policajných informácií smerom k zločineckej skupine. Budete počuť investigatívneho novinára Martina Turčeka. Moderuje Denisa Hopková. Technicky spolupracovala Tatiana Škultétyová.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.