Rozchod roka: Smer sa rozpadne. Bola vláda odpočúvaná legálne?

10.06.2020
Peter Pellegrini podľa očakávania odchádza zo Smeru a zrejme začne zbierať podpisy na novú stranu.  Reagoval už aj Robert Fico a pýtali sme sa aj ďalších smerákov, napríklad Matúša Šutaja Eštoka z Pellegriniho krídla, a z Ficovho krídla Smeru podpredsedu Jurana Blanára a poslanca Ľubomíra Vážneho. Včera na úrade vlády zasahovala NAKA – lebo polícia má podozrenie, že vláda – vrátane kancelárie prezidentky či prokuratúry – bola odpočúvaná a ich maily sledované. Šéf Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský však naznačuje, že sa to mohlo diať aj legálne. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK