Matovič hovorí o drastických opatreniach – mesiac sĺz, potu a strádania. Slováci majú zostať v zahraničí, repatriácie končia

01.04.2020
Premiér Igor Matovič opakovane hovorí o možnosti blackoutu – teda radikálneho riešenia koronavírusu. Na otázku kedy by to chcel urobiť, Matovič odpovedal, že čím skôr. Šéf koaličnej SaS Richard Sulík to však za dobrý nápad nepovažuje. Repatriácie – teda štátom organizovaný dovoz našich občanov zo zahraničia, sa skončia. Slováci, ktorí sú teraz v zahraničí, by tam mali aj zostať. Budete počuť štátneho tajomníka rezortu zahraničných vecí, Martina Klusa. Vo veľkom rozhovore sme sa pýtali, kde je teraz budúci minister Korčok, kto teraz riadi slovenskú diplomaciu, čo robíme na európskej úrovni, dokedy asi sa nebude nikam cestovať – a či teda skrachujú cestovné kancelárie. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK