Politológ: Matovič dopláca na to, že nepozná svojich ľudí. Môžu sa prejaviť ako Kyselica

28.07.2020
Lukáš Kyselica z Oľano končí ako štátny tajomník na ministerstve vnútra. Podľa informácii Denníka N Kyselica kandidoval do parlamentu ako tajný príslušník Vojenského spravodajstva. Nemali o tom vedieť ani členovia hnutia OĽaNO, za ktoré sa uchádzal o mandát. Budete počuť politológa Radoslava Štefančíka. Situácia v cestovnom ruchu je v dôsledku koronakrízy stále kritická – v septembri hrozí ďalšie prepúšťanie či zatváranie hotelov. Chýbajú nám nielen zahraniční turisti, ale aj Slováci zmenili dovolenkové zvyky a využívajú menej hotelov a služieb. Budete počuť prezidenta Zväzu cestovného ruchu SR Mareka Harbuľáka. V komplikovanej situácii sú aj cestovné kancelárie, ako aj samotní klienti. Budete počuť Janu Kubisovú z redakcie Aktuality.sk. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK