Medzinárodný škandál: Slovensko malo pre NATO opraviť vrtuľníky, skončilo to fiaskom
19:05

Medzinárodný škandál: Slovensko malo pre NATO opraviť vrtuľníky, skončilo to fiaskom

02.09.2020
Spôsobilo si Slovensko medzinárodný škandál? Pre NATO sme mali opraviť desiatky vrtuľníkov, no kontrakt sa mal údajné skončiť fiaskom. Letecké opravovne v Trenčíne neboli údajné schopné opraviť ani jediný vrtuľník podľa stanovených požiadaviek, opravy meškali. Na základe kontraktu mohli opraviť až 35 vrtuľníkov, napokon však dokázali dať dokopy iba tri stroje. Dokonca v afganských bojových vrtuľníkoch, ktoré opravovali Letecké opravovne v Trenčíne, mohli skončiť neautorizované súčiastky. To všetko tvrdí človek z prostredia opravárenského podniku, ktorého svedectvo získali Aktuality.sk. Budete počuť investigatívneho novinára a autora článku Tibora Haba. Deti sa dnes po prázdninách vrátili do školy. Peter Hanák sa preto pýtal ministra školstva Branislava Gröhlinga, čo sa na školách bude diať. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.