Lockdown bude skôr, Matovič viní Sulíka a Čaputovú. Ruskov plán úteku do Afriky nie je vtip
21:34

Lockdown bude skôr, Matovič viní Sulíka a Čaputovú. Ruskov plán úteku do Afriky nie je vtip

16.12.2020
58 mŕtvych a takmer 8000 nových infikovaných za jediný deň – to dnešné čísla koronavírusu na Slovensku. Vláda preto sprísňuje opatrenia – lockdown bude skôr, potvrdil minister zdravotníctva Marek Krajčí. Budete počuť aj premiéra Igora Matoviča. Aké budú výnimky a bude sa dať ísť napríklad na lyžovačku? Prezradí podpredseda vlády Štefan Holý zo Sme rodina. Exminister Dzurindovej vlády Pavol Rusko strávi Vianoce vo väzbe. Podľa polície, prokurátora aj súdu, mal pred rozsudkom plánovať útek. Dokonca bol napriek monitorovaciemu náramku viackrát v zahraničí. V noci ho zadržali – a predviedli pred súd, so zalepenými očami, keďže tvrdí, že ho niekto polial neznámou látkou. Zo súdu odviedli Pavla Ruska priamo do väzby. Budete počuť aj prokurátora z kauzy zmenky, Jána Šantu.  A Laura Kellöová, ktorá túto kauzu sleduje, nám zodpovie otázky – či plán úteku Pavla Ruska do Afriky nie je len vtip, a prečo už doteraz nesedel vo väzbe, keďže opakovane porušoval podmienky nosenia monitorovacieho náramku. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.