Matovič: Sme na tom dobre, ale otvorenie obchodov nás nezachráni

14.04.2020
Premiér Igor Matovič chce postupne uvoľňovať niektoré opatrenia. Nie však podľa potrieb ekonomiky – ale podľa názoru epidemiológov. Preto budete v dnešnom podcaste počuť epidemiologičku Zuzanu Krištúfkov a aj ministra financií Eduarda Hegera – ktorý hovorí o pláne na reštart ekonomiky.  Prezidentka Zuzana Čaputová si pozvala ekonómov aj epidemiológov.  A prinesieme aj názory bývalej ministerky Andrei Kalavskej, hlavného hygienika Jána Mikasa, viceguvernéra národnej banky Ľudovíta Ódora, či šéfa rozpočtovej rady Ivana Šramka. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK