Korupčná kauza Dobytkár: Prečo je Bödör na slobode? Zemplínska Šírava ožíva

06.07.2020
Úplatky za viac ako 10 miliónov, oligarcha blízky SNS vo väzbe, no oligarcha blízky Smeru stíhaný na slobode. Aj to je kauza Dobytkár. Prepustenie Norberta Bödöra však sprevádzajú podozrenia voči sudcovi, ktorý ho prepustil.  Sudca Michal Truban je podozrivý z možného konfliktu záujmov - keďže jeho dcéra mala dostať dotáciu od človeka, ktorý figuruje v tejto kauze.  Proti tomu, aby o Bödörovi rozhodoval práve sudca Truban, protestovali aj policajti z NAKA, aj Juraj Šeliga zo Za ľudí. Viac si o tom povieme s našou investigatívnou reportérkou Annou Máriou Dömeovou.  Zemplínska Šírava už nemá znečistenú vodu – dá sa v nej kúpať a fungujú napríklad aj kolotoče. Aj dnes budete počuť reportáž z ciest o východnom Slovensku. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK