Talianskemu scenáru sa zrejme vyhneme. Korona ako biologická zbraň je nezmysel, hovorí vedec Čekan

09.04.2020
Talianskemu scenáru sa zrejme vyhneme, dôvodom je najmä naša  spoločenská zodpovednosť, hovorí vedec Pavol Čekan, ktorý stojí na čele tímu, ktorý vyvinul naše vlastné testy na koronavírus. Masivne testovať našimi slovenskými testami by sa tak mohlo už v najbližších týždňoch. A mohlo by sa už aj dnes a päťkrát masívnejšie, stačilo by keby nominant SNS v kresle ministra školstva pred pár rokmi takpovediac "neutopil" žiadosť Pavla Čekana o eurofondy. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK