Spor Matovič-Sulík: boj s povahou verzus politické ambície. Bödörovo komando
29:32

Spor Matovič-Sulík: boj s povahou verzus politické ambície. Bödörovo komando

13.11.2020
V koalícii sa stupňuje napätie medzi ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom a premiérom Igorom Matovičom. Čo je za tým? A sú takéto konflikty medzi koaličnými stranami bežné? Rozprávali sme sa o tom s politológom Jozefom Lenčom. Ten hovorí, že si také koaličné konflikty za iných vlád nepamätá.  „Je to vec, ktorá je v dejinách Slovenska bezprecedentná, aby takto výrazne a dlhodobo existovalo napätie medzi dvomi kľúčovými politikmi." Namiesto boja proti zločinu prešli na druhú stranu, píše sa o údajnom Bödörovom komande v uznesení o vzatí do väzby bývalých topfunkcionárov polície. Budete počuť investigatívnu novinárku redakcie Aktuality.sk Lauru Kellöovú. Moderuje Denisa Hopková. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.