Smer blahovatie, bude konšpiračná strana? Remišová stráca pozíciu
18:31

Smer blahovatie, bude konšpiračná strana? Remišová stráca pozíciu

24.05.2021
Vo vládnej strane Za ľudí sa schyľuje k výmene predsedníčky. Podľa našich informácií Veronika Remišová je vo výraznej menšine. Robert Fico mení Smer – na štýl Ľuboša Blahu. Čo sa deje v strane Za ľudí sme sa pýtali poslankyne Vladimíry Marcinkovej. Tá patrí k táboru nespokojných a hovorí, že by bola rada, ak by na predsedníčku kandidovala Mária Kolíková. Robert Fico začal rečniť o slovenskosti, matici, transrodových záchodoch a vytiahol protibruselskú rétoriku. Bude Smer ďalšou konšpirátorskou stranou? A čo tým Robert Fico sleduje? Pýtali sme sa politologičky Anety Villági. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.