Matovič je plagiátor, priznal podvádzanie: Odpisoval som, mal by som prísť o titul

16.07.2020
Diplomovku odpísal aj premiér Igor Matovič. Po tom, ako mu Denník N dokázal plagiátorstvo. Matovič sa priznal, že na vysokej škole podvádzal. Prinesieme vám citát z jeho priznania. Uznal, že by mal prísť o titul a vyjadril sa aj k odstúpeniu.  Prečo je problém, ak premiér odpisoval, sa budeme rozprávať s českou akademičkou Irenou Reifovou, ktorá sa zaoberá etikou publikovania. OĽaNO čelí aj ďalšej kritike – za obsadenie desiatok miest šéfov okresných úradov svojimi nominantami. Predsedníčka mimoparlamentnej opozičnej strany Progresívne Slovensko, Irena Bihariová. Pýtali sme sa na to ministra vnútra Romana Mikulca a aj šéfa poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šípoša. A budete počuť aj názor opozičného poslanca Richarda Rašiho. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK