Kollár priznal Haščáka. Fico sa zastáva žien, Vašečka porovnal potraty s fajčením
29:09

Kollár priznal Haščáka. Fico sa zastáva žien, Vašečka porovnal potraty s fajčením

21.09.2020
Boris Kollár dnes vysvetľoval stretnutie s Jaroslavom Haščákom z Penty. Koalícia je v otázke interrupcií nejednotná, hlasy môžu prísť aj od Smeru. Robert Fico však obmedzenia potratov nepodporí. Parlament má tento týždeň opäť riešiť obmedzenia interrupcií. Koalícia je nejednotná, no zákon, ktorý zavedie povinnú lehotu na interrupciu až štyri dni od požiadania o zákrok, môže prejsť s podporou opozície. Niekoľko hlasov sa zrejme nájde aj v Smere, Robert Fico to však nebude. Budete počuť aj rozhovor s navrhovateľom obmedzení potratov – Richardom Vašečkom z klubu Oľano a aj liberálov z Oľano, Andreja Stančíka a Moniku Kozelovú. Pýtali sme sa na názor aj šéfov klubov SaS Anny Zemanovej, Jany Žitňanskej zo Za ľudí a Petra Pčolinského zo Sme rodina. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.