Pivu sa darí, no obchodníci nadávajú. Kauza oligarchu Kvietika

24.04.2020
Od stredy môžeme nakupovať v ďalších obchodoch. Prinášame vám reportáž z bratislavských ulíc s reakciami predajcov. Niekde sa nadávalo a inde sa zase vo veľkom predávalo. Zvlášť sa darilo predajcom kníh alebo pivovarom.  Postupné, no pomalé vracanie sa do normálneho života sme prekonzultovali s psychologičkou Janou Porubcovou. Počas izolácie vznikajú konflikty, mnohým pomôže, že si budú môcť ísť oddýchnúť mimo izoláciu. Ľudia si podľa nej budú dávať čoraz menší pozor na hygienické opatrenia. Najskôr pribudla masívna brána a potom aj vysoký plot. Aktuality.sk dnes píšu o tzv. oplotenom lese. Za plotom ostalo takmer 300 hektárov dubového lesa a zver, ktorá potrebuje migrovať. Figurovať tam má aj Martin Kvietik z úplatkárskej kauzy Dobytkár. Má údajne šéfovať firmám, ktoré získali tisícky hektárov lesa za výhodné ceny. O téme rozprávajú redaktori Aktualít a autori článku Jana Kubisová a Martin Turček.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK