Zatieni Heger Matoviča? Raz sme to už videli pri Ficovi s Pellegrinim
25:07

Zatieni Heger Matoviča? Raz sme to už videli pri Ficovi s Pellegrinim

30.03.2021
Igor Matovič končí ako predseda vlády. Prezidentka Zuzana Čaputová poverila Eduarda Hegera zostavením nového vládneho kabinetu. Aký bude Heger premiérom a dokáže vláda fungovať, ak tam ostal Matovič so Sulíkom? Boli sme sa na to pýtať v parlamente. Budete počuť exministra práce Milana Krajniaka (Sme rodina), ktorý zároveň vysvetľovať, prečo sa nechce vrátiť na čelo rezortu, ministra životného prostredia Jána Budaja (OĽANO) a exministra školstva Branislava Gröhlinga. Niektorí poslanci Národnej rady za OĽaNO hrozili odchodom z klubu, ak premiér Igor Matovič odstúpi z funkcie. Mali to písať v liste predsedníctvu hnutia, s informáciu prišla TA3 - ako je to dnes, odídu? Pýtali sme sa na to poslanca hnutia Andreja Stančíka. S politológom Jozefom Lenčom sme sa pozreli na to, či má Eduard Heger potenciál zjednotiť vládu. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.