Kollárová: vládne garnitúry obchádzajú zákonné rámce krízového riadenia štátu.
27:00

Kollárová: vládne garnitúry obchádzajú zákonné rámce krízového riadenia štátu.

08.10.2020
Vládne garnitúry obchádzajú platné zákony určené na riadenie štátu v čase takých kríz, akou je aj aktuálna pandémia, tvrdí to bývalá šéfka kancelárie Bezpečnostnej rady štátu Anna Kollárová. Vláda má v pláne zmeniť bezpečnostnú architektúru krízového riadenia štátu,  škoda, že na to príslušní ministri nevyužili letné prázdniny, reaguje šéf parlamentného ústavnoprávneho výboru Milan Vetrák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.