Prezidentka chce autonómneho premiéra, tvrdí politológ Cirner
28:04

Prezidentka chce autonómneho premiéra, tvrdí politológ Cirner

01.04.2021
„Právomoci premiéra a jeho zodpovednosť sú neprenosné“ – aj tieto slová adresovala prezidentka Zuzana Čaputová novému premiérovi. Politológ Michal Cirner v tom vidí požiadavku autonómnosti, ktorú od premiéra očakáva hlava štátu. S Michalom Cirnerom sa pozrieme na šance tejto vlády. Budete počuť aj nového ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.