Príbeh policajnej chobotnice: Na čele oligarcha Bödör a exprezident polície Gašpar. Úplatky a vybavovačky
35:20

Príbeh policajnej chobotnice: Na čele oligarcha Bödör a exprezident polície Gašpar. Úplatky a vybavovačky

06.11.2020
Pri veľkej policajnej akcii s názvom Očistec včera zadržala NAKA štyroch bývalých funkcionárov polície na čele s bývalým policajným prezidentom Tiborom Gašparom.  V dnešnom podcaste si budete môcť vypočuť príbeh o tom, ako mal policajnú chobotnicu údajne riadiť oligarcha Norbert Bödör zo 6. poschodia na tajných poradách.  Skupina pod vedením nitrianskeho oligarchu údajne naplánovala, ako bude vyšetrovanie tej-ktorej kauzy pokračovať a aby sa prípadné akcie, domové prehliadky či obvinenia „ich ľudí“ minimalizovali. Je to ako domino efekt: začalo to Dobytkárom, sudcami a napokon policajnou chobotnicou. O čom tieto informácie, v prípade, že sa potvrdia, vypovedajú? Budete počuť šéfa reportérov redakcie Aktuality.sk a autora knihy Slovenská mafia - Príbehy písané krvou Jána Petroviča. Meno nového či staronového amerického prezidenta ešte nie je známe. Vyzerá to ale tak, že bližšie k víťazstvu má Joe Biden. V prípade výhry to ale nemusí mať jednoduché. Budete počuť českého analytika z Asociácie pre medzinárodné otázky Petra Boháčka. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.