Odborníčka Kováčová: Dlhodobo šikanované dieťa môže skratovo zareagovať aj po dlhých rokoch.

18.06.2020
Ak si systematicky šikanované a týrané dieťa túto traumu nespracuje, následky môžu prepuknúť aj po mnohých rokoch a môže prísť aj ku skratu, hovorí na margo možných dôvodov vrútockej školskej tragédie šéfka Centra Slniečko Mariana Kováčová. Napriek tomu, že fenomén školskej šikany je veľmi rozšírený, problém podľa nej bagatelizujeme a to vrátane tých, ktorí by ho mali riešiť. Korona odhalila, že máme školstvo na úrovni Márie Terézie a je načase to zmeniť, hovorí minister školstva Branislav Grohling. Aké sú teda jeho plány? dozviete sa to v dnešných Aktualitách Nahlas.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK