Nového ministra čaká Mičovského spúšť. Odliv frustrovaných učiteľov?
22:43

Nového ministra čaká Mičovského spúšť. Odliv frustrovaných učiteľov?

08.06.2021
Jána Mičovského, ktorý najprv oznámil demisiu a potom ju chcel stiahnuť, dnes oficiálne nahradil nový minister pôdohospodárstva Samuel Vlčan. Čo má nový minister za sebou? Bude vedieť riadiť rezort a v akom stave mu ho zanechal jeho predchodca? Na otázky odpovedá reportér Aktuality.sk Martin Odkladal. Máme problém? Najnovší prieskum ukazuje frustrovaných učiteľov, z ktorých takmer polovica premýšľala o odchode z práce. Môže za to aj pandémia. Mnohí učitelia pociťujú bolesti hlavy, problémy so spánkom a nejaká časť bojuje aj s vážnymi záchvatmi úzkosti. Dôvodov je viac. Vyplýva to z prieskumu Inštitútu duševného zdravia. Budete počuť školskú psychologičku a predsedníčku Inštitútu Konvalinka Kornéliu Ďuríkovú. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.