Zmätok v opatreniach, Matovič bol vulgárny. Ľudia budú v panike, varuje psychologička

08.04.2020
Kontroly na hraniciach okresov priniesli dopravný kolaps a aj roztržku medzi koaličnými partnermi – Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom. Došlo až k vulgarizmom.  Kontroly sa nakoniec zmenili na námatkové. Budete počuť aj Roberta Fica. Náš kolega Dávid Ištok sa bol pozrieť, ako vyzerá policajná kontrola na hranici okresu. Čakanie v kolóne však nie je to najhoršie, čo vám tieto sviatky hrozí. Budete počuť hovorcu polície, aj hovorcu armády. Podľa psychologičky Jany Porubcovej sú nekonzistentné vyjadrenia predstaviteľov vlády problém – lebo ľudia budú zneistení a budú konať v panike. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK