Brhelovci podnikali s Kažimírom, dostali štátne zákazky. Čo nevieme o vakcíne Sputnik
21:43

Brhelovci podnikali s Kažimírom, dostali štátne zákazky. Čo nevieme o vakcíne Sputnik

17.02.2021
Terajší šéf národnej banky a bývalý minister financií za Smer Peter Kažimír podnikal s ľuďmi blízkymi oligarchovi Jozefovi Brhelovi – ktorý je dnes vo väzbe. Viac povie náš investigatívec Martin Turček. Vládna koalícia má spor o ruskej vakcíne Sputnik V. Čo o nej vieme, je bezpečná a overená, a mala by ju teda vláda kupovať aj bez súhlasu Európskej liekovej agentúry? Pýtali sme sa sa vedca Vladimíra Leksu z Ústavu molekulárnej biológie SAV.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.