Krajčí: Budú ďalšie nové opatrenia. Ako chcú kontrolovať svadby?
26:25

Krajčí: Budú ďalšie nové opatrenia. Ako chcú kontrolovať svadby?

14.09.2020
Nové opatrenia proti pandémii budú oznámené zrejme ešte dnes, naznačil v rozhovore pre náš podcast minister zdravotníctva a šéf krízového štábu Marek Krajčí. Niektoré sa budú týkať celého Slovenska. Najväčšie emócie vyvolalo obmedzenie svadieb na 30 hostí. Nahnevaní ľudia kontaktujú ministerstvo zdravotníctva aj hygienikov. Pýtali sme sa, kto bude chodiť kontrolovať počet ľudí na svadbe. Česko je podľa nášho ministra treťou najpostihnutejšou krajinou v EÚ a reálne hrozí, že sa úplne uzavrie. Česi mali pritom veľmi podobné opatrenia ako my – podľa Mareka Krajčího takmer najmiernejšie v Európe. Pýtali sme sa aj či je pravda, že väčšina slovenských pacientov napojených na pľúcny ventilátor zomrela. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.