Čo hovoria na Orave na testovanie? Niektorí nepôjdu
33:59

Čo hovoria na Orave na testovanie? Niektorí nepôjdu

21.10.2020
Na Orave sa vo veľkom pripravuje prvé kolo štátneho testovania zadarmo pre všetkých. Budete počuť našu reportérku Denisu Hopkovú z Oravy, primátora Námestova Milana Hubíka, bežných obyvateľov Oravy, aj starostu obce Oravské Veselé Albína Masleňáka. Aj keď premiér Igor Matovič dnes pripustil, že celoplošné testovanie na koronavírus nemusí stačiť, Orava sa pripravuje – operácia spoločná zodpovednosť sa začne už v piatok. Aj keď už zostáva málo času, veľa vecí ešte nie je pripravených. Na Orave nahrávala Denisa Hopková. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.