Aktuality INVEST: Prečo, koľko a kam investovať? (Komerčný podcast v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou)

02.04.2020
Slovensko, napriek rastúcemu záujmu ľudí, patrí ku krajinám s najmenším podielom malých investorov. Na účtoch v bankách máme uložených viac ako 30 miliárd eur. Úrokové sadzby pri sporiacich účtoch sú však v súčasnosti pod úrovňou inflácie, čo v praxi znamená, že za 20 rokov môžu sporitelia prísť až o polovicu úspor. Zdanlivo ťažkú finančnú problematiku nám v rozhovore ľudskou rečou vysvetlila Miroslava Youssef, špecialistka na investovanie zo Slovenskej sporiteľne.  Podcast a článok vznikli v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK