Slováci cestujú, len o deň skôr. Ministerka Kolíková: Chystám rozsiahle ústavné zmeny

07.04.2020
Od polnoci bude okrem výnimiek zakázané cestovať medzi okresmi a kontrolovať to bude polícia aj armáda. Ľudia však na veľkonočné sviatky cestujú – len sa prispôsobili – a nejdú zajtra, ale dnes. Boli sme sa pozrieť na bratislavskej hlavnej stanici. Prinášame vám aj druhú časť veľkého rozhovoru s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou – teda jeho pokračovanie zo včera. Dnes o rozklade súdnictva, úplatných sudcoch, aj o tom, aká kolegyňa bola Monika Jankovská, aj o plánoch novej ministerky na rozsiahle ústavné reformy v oblasti súdnictva. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK