Lučanský končí a lúči sa kritikou Mikulca, nedôverujú si. Po stopách Warhola

30.06.2020
Milan Lučanský končí ako policajný prezident a od septembra z polície odchádza. Hovorí o politizácii a že mal mať oklieštené právomoci. Odchádzajúci šéf polície skritizoval Romana Mikulca: vníma ho ako korektného človeka, ale neuznáva ho ako ministra vnútra. Roman Mikulec reagoval, že veci sú inak a upozornil, že Milan Lučanský pôsobil dlhé roky za vlády Roberta Kaliňáka. Musia si policajný prezident a minister vždy dôverovať? O téme sme sa rozprávali s komentárom a novinárom redakcie Aktuality.sk Marekom Vagovičom. Aj dnes pokračuje náš seriál Tour de východ. Dnes budete počuť reportáž z Medzilaboriec - z Múzea moderného umenia Andyho Warhola. Reportáž pripravil Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK