Interrupčná tabletka? Liberáli z OĽaNO diskutujú so Záborskou. Klub „Pelleho jedenástky" sa komplikuje 
25:56

Interrupčná tabletka? Liberáli z OĽaNO diskutujú so Záborskou. Klub „Pelleho jedenástky" sa komplikuje 

16.09.2020
Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová dnes predniesla Správu o stave EÚ. Ako sa nás to dotkne? Rozobrali sme to s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku Ladislavom Mikom. V parlamente dnes začala prvá mimoriadna schôdza po lete, otázkou na stole je, čo bude s novelou o potratoch. Najnovšie má byť súčasťou koaličného pozmeňujúceho návrhu k novele (z dielne OĽANO) aj interrupčná tabletka.  Budete počuť Janu Cigánikovú z SaS, ktorá hovorí, že tabletka by sa mohla používať namiesto chirugických interrupcií.  Ako bol pozmeňujucí návrh prijatý v OĽaNO sme sa pýtali Andreja Stančíka. Koalícia údajné nepodporí vznik klubu strany Hlas, na dôvody sme sa pýtali poslanca SaS Ondreja Dostála. Budete tiež počuť ako to okomentoval Peter Pellegrini. V parlamente sme na to pýtali aj Richarda Rašiho, ten hovorí, že sa ich Smer aj koalícia bojí. Moderuje Denisa Hopková. Technicky spolupracovala Tatiana Škultétyová a Matej Ohrablo.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.