Je druhá vlna, prečo nie sú opatrenia? Matovič zaútočil na zastupujúcu generálnu prokurátorku

12.08.2020
Slovensko je v druhej vlne koronavírusu, no hranice zostávajú otvorené. Kedy sa dajú očakávať nové opatrenia? Pýtali sme sa na to premiéra Igora Matoviča. Jaromír Čižnár skončil vo funkcii generálneho prokurátora – a parlament mu zatiaľ nezvolil nástupcu. Zákon, podľa ktorého sa bude voliť, prezidentka nepodpísala, a hrozí dokonca, že to skončí na ústavnom súde. Prokuratúru riadi Viera Kováčiková. Igor Matovič dnes na zastupujúcu generálnu prokurátorku zaútočil. A budete počuť aj ako sa Viera Kováčiková bránila – a ako vysvetlila svoje kontakty s Monikou Jankovskou. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK