Nový úradník Hutta s kauzou rýchlo skončil. Slováci sú pracujúca chudoba

16.06.2020
Minulý týždeň sme upozornili na nového človeka vo vedení Štátneho inštitútu odborného vzdelávania – Andreja Huttu – ktorý bol kedysi podpredsedom Mladých sociálnych demokratov – teda mládežníckej organizácie Smeru – a od ministra Richtera dostal milióny na podozrivý projekt. Ten ako zbytočne vyhodené peniaze kritizovali – vtedy opoziční poslanci Veronika Remišová a Eduard Heger. Po zmene vlády Andrej Hutta dostal funkciu od ministra školstva Branislava Gröhlinga. Teraz však – vo funkcii končí. Ešte pred týždňom sa ho minister školstva v našom podcaste zastal – no napríklad Veronika Remišová mala stále výhrady a tému riešili aj v OĽaNO. Žijete od výplaty k výplate? Pracujúca chudoba – ste možno aj vy. O tomto veľkom pribléme Slovenska sa budeme rozprávať s Milanom Kurucom, zakladateľom OZ Pracujúca chudoba. Moderuje Peter Hanák.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK