Kočner a Zsuzsová tvrdia, že Threema je lož. Pellegrini hovorí o Lex Lipšic

19.05.2020
Alena Zsuzsová a Marián Kočner prvýkrát verejne komentujú správy z Threemy – na súde tvrdia, že niektoré nie sú pravdivé. Viac povie naša kolegyňa, ktorá proces sleduje, Laura Kelloová. Poslanci všetkých 4 vládnych strán predložili návrh na zmenu pravidiel voľby generálneho prokurátora. Opozícia tento zákon prezýva Lex Lipšic – podľa údajného kandidáta na túto funkciu. Budete počuť Petra Pellegriniho zo Smeru, podpredsedu parlamentu zo strany Za ľudí Juraja Šeligu a ústavného právnika Mariána Gibu. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK