Fico poprel bývanie v kaštieli. Šéfka Súdnej rady prehovorila o Kočnerovi a Jankovskej

03.06.2020
Robert Fico dnes poprel, že by býval v kaštieli s vlastníckou štruktúrou blízkou oligarchom v obci Vinosady. Práve tam ho totiž večer a potom aj znova ráno, vyfotil týždenník Plus7dní. Fico to značil za superblbosť. Cesta k tomuto vyjadreniu však bola dlhá. Predchádzala tomu obhajoba jeho podpredsedu Juraja Blanára ,či vyjadrenia Juraja Šeligu zo strany Za ľudí.  V dnešnom podcaste vám prinesieme aj veľký a exkluzívny rozhovor s predsedníčkou Súdnej rady Lenkou Praženkovou – ktorá bude čeliť odvolávaniu. Noví členovia Súdnej rady jej vyčítajú napríklad to, že navrhla Moniku Jankovskú na ústavný súd, alebo zabíjačku, na ktorej sa stretla s Marianom Kočnerom. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK