V obchodoch sa čaká, rady sú aj na desiatky minút. Platia prísnejšie opatrenia

30.03.2020
Slováci od dneška čakajú v radoch pred obchodmi. Prísnejšie opatrenia proti koronavírusu totiž obmedzili počet ľudí, ktorý môže byť naraz v predajni. Boli sme sa pozrieť, ako to vyzerá pred obchodmi v Bratislave a aj v Pezinku. Na podrobnosti, zásobovanie, ale aj na to, v akých časoch sa pred obchodmi zrejme bude čakať dlho, sme sa pýtali aj hovorcu siete supermarketov Tomáša Bezáka. Moderuje Peter Hanák. Na dnešnom podcaste sa podieľala aj Lucia Babjaková. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK