Kaderníctva sú zúfalo plné, neostrihajú vás. Boli sme sa pozrieť v meste

06.05.2020
Dnešným dňom sa otvorili mnohé služby a obchody. Boli sme sa s mikrofónom pozrieť, ako to vyzerá – napríklad kaderníctva pracujú na objednávky. Niektoré majú najbližšie termíny na sobotu, niektoré až na budúci týždeň.  Budete počuť aj rozhovor s riaditeľom bratislavského obchodného domu s nábytkom Ikea, aj anketu s nakupujúcimi.  Boli sme sa pozrieť aj v kaviarňach a baroch, v centre mesta, v taxíku, či v kostole.  Vypočujte si našu podcastovú reportáž.  Nahrával Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK