Letné festivaly zrejme nebudú. Umelci pre koronakrízu hľadajú prácu v obchodoch

03.04.2020
Vláda dnes predstavila druhý balik pomoci. Ľudia, živnostníci a malé a stredné podniky by mali mať možnosť odložiť si splátky úverov až o deväť mesiacov Budete počuť ministra fiancií Eduarda Hegera a tiež Igora Matoviča, ktorý informoval o novom počte infikovaných COVID-19. Koronakríza sa výrazne dotýka aj našich umelcov, nemôžu vystupovať či koncertovať a tým prichádzajú o zisk. Mnohí, ktorí pracujú v umeleckej sfére už dnes prichádzajú o prácu. K téme sme oslovili viaceré slovenské osobnosti z našej umeleckej sféry, a to riaditeľa festivalu Pohoda Michala Kaščáka, komika Jána Gorduliča a rapera Tona S. Práca sa skomplikovala aj našim stand-upistom, hovorí Ján Gordulič s tým, že sa im darí aj na internete. Ľudia vyhľadávajú humor ešte viac. Ako zasiahla koronakríza hudobníkov? Ak nebudú letné festivaly, môže to hudobníkov zdevastovať? V dnešnom podcaste budete tiež počuť rapera Tona S.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK