Hegerov poradca: obžaloba z falšovania podpisov a zákazky od ministrov OĽaNO
17:52

Hegerov poradca: obžaloba z falšovania podpisov a zákazky od ministrov OĽaNO

26.08.2020
Aktuality.sk dnes píšu o poradcovi ministra financií Eduarda Hegera, ktorý je obžalovaný v kauze falšovania podpisov. Ministrovi radí už niekoľko mesiacov. Okrem tejto funkcie získal štátne zákazky za viac ako 800-tisíc eur. Služby advokátskej kancelárie Michala Miškoviča si po zmene vlády na čele s Igorom Matovičom zazmluvnili viaceré úrady v správe OĽaNO. Budete počuť investigatívneho novinára Martina Turčeka. K svojmu poradcovi Michalovi Miškovičovi sa dnes vyjadril aj samotný minister financií Eduard Heger. Hovorí, že jeho poradca robí za “symbolických 30 eur na hodinu”. Minister zdravotníctva Marek Krajčí dnes avizoval, že od septembra sa môžu viaceré dovolenkové destinácie presunúť medzi červené krajiny, a preto po prázdninách neodporúča dovolenku.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.