Albertová: V pandémii prežívame to, v čom žijú zdravotne znevýhodnené deti už celé roky
35:02

Albertová: V pandémii prežívame to, v čom žijú zdravotne znevýhodnené deti už celé roky

11.02.2021
Pandémia a protiepidemické opatrenia nám, ako spoločnosti, ukázali to, v čom zdravotne znevýhodnené deti a ich rodiny žijú už celé roky, tvrdí špeciálna pedagogička a mama autistu Jana Albertová. Ako vyzeralo vzdelávanie detí so zdravotným znevýhodnením v čase pandémie? Slovensko sprísňuje režim na hraniciach a do hry sa opäť vracia aj povinná karanténa. Jej súčasné nastavenie je ale podľa právničky a asistentky poslanca Benčíka Slavomíry Henčekovej právne neudržateľné.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.