Epidemiologička: Fico šíri v téme očkovania poplašnú správu, hovorí nezmysly.

10.08.2020
V téme očkovania hovorí bývalý premiér Fico nebezpečné nezmysly a doslova šíri poplašnú správu, pre Aktuality Nahlas to potvrdila epidemiologička Alexandra Bražinová. Očkovanie považuje za najúčinnejšiu ochranu proti koronavírusu a o bezpečnosť prípadnej vakcíny sa neobáva.  Aj keď ona sama nie je za štátom vynucované očkovanie, pripomína, že model povinného očkovania už dnes u nás funguje a ešte v generácií našich rodičov očkovanie zachránilo množstvo ľudských životov.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK