Gröhling dal funkciu bývalému mladému Smerákovi s podozrivými dotáciami, Remišová aj Heger namietali. Matovič a cestovanie

09.06.2020
Novým šéfom Štátneho inštitútu odborného vzdelávania je Andrej Hutta – bývalý podpredseda mládežníckej organizácie Smeru – ktorý od smeráckeho ministra Richtera dostal podozrivé dotácie. Menoval ho minister školstva za SaS Branislav Gröhling. Na podozrivé peniaze práve pre Andreja Huttu v minulosti ešte z opozície upozorňovali dnešní členovia vlády – Eduard Heger a Veronika Remišová. Na výhradách naďalej trvajú a tlmočili ich aj ministrovi školstva. Letná dovolenka pri mori predsa bude možná – Slovensko umožňuje bez opatrení cestovať do 16-tich krajín Európy, vrátane napríklad Bulharska, Chorvátska či Grécka.  Realita je však zatiaľ inde – bratislavské letisko je zatvorené a na jeho stránke visí oznam, že napríklad spoločnosť Ryanair začne lietať najskôr od júla. Budete počuť premiéra Matoviča a aj epidemiologičku Zuzanu Krištúfkovú. Moderuje Peter Hanák.   

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK