Dvaja vyliečení z koronavírusu, viac testovania. Fantómový poradca z Tiposu ukazuje na Danka

26.03.2020
Na Slovensku pribudlo desať nových potvrdených prípadov koronavírusu a máme dvoch vyliečených pacientov. Chceme zvýšiť počet testovaných, totiž najnovšie majú pomôcť súkromné laboratória. Pred nemocnicnami vzniknú odberné miesta. Budete počuť predsedu vlády Igora Matoviča a ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Bývalý generálny riaditeľ Tiposu Ján Barczi, dnes obvinený v kauze Tipos, mal mať tzv. fantómového poradcu s tri tisíc eurovým platom.  Pozrela sa na to aj polícia. Bývalý poradca Milan Čuba tvrdí, že mal prácu údajne odporučiť šéf SNS Andrej Danko. Budete počuť autorku článku Lauru  Kellöovú.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK