Matovič chystá lockdown na štýl Oravy pre celé Slovensko. Zodpovedá za Kováčika Smer?
14:45

Matovič chystá lockdown na štýl Oravy pre celé Slovensko. Zodpovedá za Kováčika Smer?

27.10.2020
O celoplošnom lockdowne – teda že bez testu nebudete môcť ísť ani do práce, by mala zajtra rokovať vláda. Podarilo sa nám to overiť aj z ďalšieho zdroja blízkeho Oľano. Celoslovenské testovanie bude, no iba v sobotu a v nedeľu. Dôležité je, čo sa bude diať po celoplošnom testovaní, upozorňuje prezidentka Zuzana Čaputová. Odborníci zase tvrdia, že celoplošné testovanie nemusí viesť k uvoľňovaniu opatrení. Kto je politicky zodpovedný za to, že špeciálny prokurátor roky zastavoval kauzy, až sám skončil vo väzbe pre podozrenie zo spolupráce s mafiou a z marenia vyšetrovania? Poslanec Smeru Dušan Jarjabek nemal problém priznať, že volil Dušana Kováčika za špeciálneho prokurátora. Dušan Kováčik bol naposledy jediným kandidátom na špeciálneho prokurátora – lebo svojho protikandidáta odstavil disciplinárnym stíhaním. Bol to Ján Šanta. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.