Robert Bezák: Hádať sa je hriech proti Vianociam
40:22

Robert Bezák: Hádať sa je hriech proti Vianociam

23.12.2020
Očistec, Božie mlyny, Judáš. Ako sa emeritný arcibiskup Robert Bezák pozerá na biblické paralely v názvoch policajných akcií? A ako sa zachovať, keď bude niekto pri vianočnom stole šíriť nebezpečné lži, ktoré môžu tentoraz dokonca aj ohroziť životy? Kedysi arcibiskup, dnes učiteľ náboženstva. Mali by sme kajúcnikom odpustiť? Dá sa odpustiť aj najhorším vrahom, a mal by napríklad Mikuláš Černák niekedy dostať druhú šancu? Pýtali sme sa aj na to, čo si myslí o opatreniach, aké dodržiava on, či treba za každých okolností poslúchať, alebo treba niekedy rebelovať.  Pôjde na Robert Bezák na Vianoce do kostola?  Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.